Puppy Forum and Dog Forums banner

Wysong

919 Views 4 Replies 4 Participants Last post by  BentletheYentle
Anyone buy this brand?
1 - 5 of 5 Posts
Wysong is good but it is quite expensive to feed exclusively.
Wysong is good but it is quite expensive to feed exclusively.
It only costs $5.49 for a 4 lb bag. That's pretty cheap if you ask me. That's $1.38/lb.
It only costs $5.49 for a 4 lb bag. That's pretty cheap if you ask me. That's $1.38/lb.
Wow, its more than double that here. :eek:
1 - 5 of 5 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top