Puppy Forum and Dog Forums banner

Discussions Showcase Albums Media Media Comments Tags Marketplace

1-2 of 3 Results
  1. Dog Food Forum
    I bought an incredibly expensive Elk antler ($4 for a tiny one), but I am happy that my dog loves it. With this, I am seeking to buy a bunch of these in bulk to get the cheapest price possible. Any have any links or tips to get more affordable antlers? Are "Elk" the best option or are there...
  2. Dog Food Forum
    I've read that bully sticks are about 30 calories per inch, which makes them unacceptable to my wife who's unwilling to reduce Cocoa's dry/wet food to account for the extra calories. Does anyone know how many calories are in antler chews? I read something about 9 calories but don't know if...
1-2 of 3 Results
Top